Мішечок бежевий 15х20 см

Ми шиємо найрізноманітніші вироби оптом. Це не тільки класичні шопери, але й універсальні, зручні та екологічні мішечки. Вони неодмінно знайдуть свого покупця та допоможуть вам втілити вдалі торгові, корпоративні чи рекламні проєкти.
Цей вид мішечка невеличкого розміру, 15 х 20 см, пропонуємо ми такі мішечки оптом накладом від 10 одиниць. Матеріал – бязь щільністю 140 г/м2, якісна бавовняна тканина з особливим переплетенням ниток, що надає їй міцність та м’якість.
Для пошиття мішечків оптом ми обрали бавовняний шнурок Ø 3-4 мм.
Завдяки нейтральному бежевому кольору, мішечок підійде для нанесення будь-яких лого та зображень. Ми використовуємо технологію DTF друку. За потреби можемо зробити нанесення і на замовлені вами вироби.
Переваги придбання наших мішечків оптом:
• Всі наші мішечки створені професійно та з увагою до деталей.
• Мішечки користуються попитом як місткі, універсальні та екологічні.
• Бежевий колір завжди на часі.
• Закупивши мішечки оптом, ви заощадите кошти та отримаєте якісний продукт для друку зображень і продажу.
• Пропонуємо мішечки гуртом з доставкою по Україні.
«Домінанта Текстиль» відшиває текстильні вироби тільки найвищої якості. Замовляйте популярні та екологічні мішечки оптом та будете приємно вражені співвідношенням ціни та якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домінанта текстиль |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Колір | Бежевий |
| Додатково | |
| Розмір: | 15х20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад: | Бавовна 100% |
| Матеріал | бязь 140 г/м2 |
| Шнурок: | Ø 3-4 мм, бавовняний |
- Ціна: 70 ₴


