Кошик
28 відгуків
Доминанта Принт
0 (800) 33-08-06

Гарантія та умови повернення

Обмін та повернення товару

1. Кожен готовий виріб, вироблений Продавцем, виготовляється за індивідуальним замовленням Покупця. Повернення і обмін виробів з друком належної якості, які не підійшли за кольором, розміром, не проводиться (згідно "Правил побутового обслуговування населення", затверджених постановою КМ України від 16.05.1994 за номером 313).

2. Повернення товару неналежної якості відбувається виключно у відповідності до норм Закону України «Про захист прав споживачів» № 1024-XII та умов цієї Угоди.

3. Для повернення товару придбаного на сайті https://dmprint.com.ua Покупцю потрібно заповнити форму. 5.3. Після отримання заявки від Покупця, Продавець здійснює аналіз такої заявки та приймає рішення щодо повернення товару.

4. Після узгодження повернення з менеджером, Покупець має вчинити одну з наступних дій: - повернути товар за адресою: м. Дніпро, вул. Театральна, 6; - доставка службою експрес доставки “Нова Пошта”, за реквізитами Отримувача,що будуть надані менеджером.

5. Вартість доставки за повернення товару підлягає сплаті Покупцем. Повернення товару з використанням послуги “накладений платіж” заборонено.

6. Повернення грошових коштів здійснюється погодженим Сервісом та Покупцем способом після отримання Сервісом товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner